Nasz Pałac położony jest w malowniczej okolicy ? na skraju Pojezierza Drawskiego we wsi Słonowice między Łobzem (10km) a Świdwinem (8km). Kompleks oddalony jest zaledwie godzinę drogi (ok 50km) od Kołobrzegu, dzięki czemu może stanowić wspaniałą bazę do wypadów nad morze.

Wzdłuż Regi i Starej Regi rozciągają się przepiękne lasy: sosnowe, bukowe i dębowe. Lasy są bogate w owoce runa leśnego i stwarzają dobre warunki do zbierania grzybów, jagód, malin, jeżyn. Tereny te są też idealne do uprawiania łowiectwa, jeździectwa. Na terenie Pałacu jest stajnia, posiadamy konie. Możecie Państwo skorzystać z naszej oferty dot. nauki jazdy konnej dla początkujących, wyjap3zdów w teren, rajdów, wynajmu bryczki?

Pałac usytuowany jest na terenie zabytkowego parku, który w przeszłości stanowił bardzo rozległy teren. Dziś ze względów urbanistycznych został okrojony do powierzchni 6 hektarów. Ostały się dwa kasztanowce, które kiedyś otaczały całą rezydencję. W parku komponowano nowe nasadzenia, które idealnie oddają formę i kształt, tego co tu kiedyś można było podziwiać.

Pałac położony jest na podłużnym wzniesieniu morenowym, w dole znajduje się jezioro Słonowickie, niegdyś też należące do majątku.

Jezioro ma powierzchnię 48ha i jest połączone kanałem z rzeką Regą. Do jeziora prowadzi krótka alejka. Znajduje się tu prywatna piaszczysta plaża z pomostem i przystanią dla łódek. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego, można wędkować. W pałacowym parku do dyspozycji naszych gości znajduje się murowany piec chlebowy, grill i wędzarnia. Park i plaża nad jeziorem to też idealne miejsce na relaks.