Sala bankietowa i weselna

 

 

 

 

 

 

 

 

Pałac Słonowice położony jest w pięknej i spokojnej okolicy nad jeziorem Słonowickim. Jego dogodna lokalizacja, która umożliwia łatwy i szybki dojazd do centrum Świdwina (7 km od centrum miasta) jest dodatkowym atutem.

Dla potrzeb naszych klientów zajmujemy się również organizacją wesel, przyjęć rodzinnych, konferencji oraz imprez firmowych. Pałac dysponuje salą bankietową, salą konferencyjną oraz barem i restauracją. To jedyne takie miejsce w naszej okolicy, które oferuje tak szeroki zakres usług naszym klientom. Sala bankietowa przystosowana jest dla 70 osób.

Nasz Pałac przystosowany jest do organizacji wszystkich uroczystości rodzinnych. Jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa imprezy takie jak:

? Wesela

? Wigilie firmowe

? Sylwester

? Bankiety

? Komunie i chrzciny

? Imprezy integracyjne

? Wieczory kawalerskie i panieńskie

? Inne spotkania grupowe

i inne uroczystości rodzinne

Urocza okolica, z dala od miejskiego zgiełku w bliskim sąsiedztwie jeziora, łąk i lasów jest gwarancją na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze. Wiemy, że każde z organizowanych u nas wydarzeń jest unikalne, dlatego jesteśmy gotowi, by sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów, aby ten dzień był jeszcze wspanialszy i na zawsze pozostał w Państwa pamięci.

Dzięki naszej pomocy, Państwa wesele będzie miało doskonałą, elegancką oprawę. Nasza sala weselna posiada bowiem wiele, niespotykanego gdzie indziej, uroku. Obsługa lokalu zadba natomiast o to, aby czuli się Państwo komfortowo w każdym momencie rodzinnego przyjęcia. Sala bankietowa, którą Państwu prezentujemy, zyskała uznanie także wśród klientów biznesowych. Zachęcamy do kontaktu.